limited edition

52x254ams_1000dpi_kopia
kiedy byłam mała. no może troche większa.. mój Tato zajmował się rzeźbieniem zegarów. muszę podczas najbliższej wizyty w domu zrobić Wam zdjęcie tych dzieł. mistrzostwo świata. taki zegar rzeźbiło się miesiąc. jeden zegar. kosztowały niemało.

wtedy nikt takich zegarów  nie chciał. ludzie kupowali meblościanki, komplety wypoczynkowe z eko skóry, które dziś porąbane są na wysypiskach. zegary mojego Taty są dziś, będa jutro i praprawnuki nasze też będą je miały w swoim domu.. to jak pierścionki z pokolenia na pokolenie.. od Babci dla wnuczki. wartość jedna z największych. ja mam to szczęście mieć tych zegarów kilka. nawet z inicjałami moimi.. rzemiosło najwyższej klasy. sztuka.. w którą jako jedną z niewielu warto inwestować zawsze. pod każda postacią.
ja to wiem dzięki temu, że dostał mi się ten Tata a nie żaden inny. ten. najlepszy.
(wczoraj mój mąż robi niezwykle profesjonalnie dziurę w belce drewnianej na puszkę elektryczną. pięknie trzyma dłuto. pod idealnym kątem puka młoteczkiem. patrzę z podziwem. po skończonej robocie ociera czoło rękawem, patrzy na mnie i z dumą mówi  „Twój Tato mnie nauczył…” nie muszę pisać jak mnie serce wtedy rośnie)
a o sztuce pisząc.. mam zaszczyt pełnić patronat medialny nad otwarciem galerii Limited Edition w Warszawie.
Galerie założyły dwie, młode, piękne dziewczyny. Limited Edition to sztuka bardzo przystępna, tak, by każdy mógł sobie na Nią pozwolić. w czercu ruszyła jej strona internetowa www.limitededition.pl. 
24. października na ulicy Rozbrat 44a odbędzie się otwarcie galerii. Niezwykle serdecznie Was zapraszam w imieniu organizatorów i swoim. ja równiez wybieram się z moją siostrą.
26. października od godziny 12 do 15ej odbęda się darmowe, autorskie zajęcia plastyczne prowadzone prze Darka Palę dla dzieci i młodzieży w wieku od 5-16 lat. zostało kilka miejsc więc szybciutko trzeba dzwonić i zapisać się na zajęcia pod numerem 502 381 176.
wszystkie szczegółowe informacje na plakacie reklamowym. 
może warto włożyć w czwartkowy wieczór sukienkę i przyjść z mężem bądź przyjaciółką by oderwać się od codzienności.

zaproszenie_galeria_Limited_Ed             .

Napisz komentarz...
 1. Lucy says:

  Gratuluję objęcia patronatu 🙂 Ja gdybym mogła być w tym czasie i w tamtym miejscu to pewnie bym się wybrała na te otwarcie, no a już na te zajęcia to na pewno:P Może kiedyś jeszcze przytrafi się okazja. Takie warsztaty dla dzieci to w ogóle uważam za świetny pomysł i bardzo lubię i podziwiam matki, które tak fajnie i pomysłowo organizują swoim dzieciom czas, m.in. poprzez zapewnienie im możliwości obcowania ze sztuką 🙂

  Odpowiedz
 2. Z mojej strony również duże gratulacje za patronat.
  Czy ty Julio planujesz być na warsztatach ?

  Odpowiedz
 3. Świetna strona. Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz

Zostaw komentarz.