piosenka na poniedziałek

Moi Drodzy, jako, że po weselu mojej Andzi umieram dziś z powodu kaszlowo-gardłowego, to nie potrafię myśleć. Miał być post pisany, nawet dwa tematy sobie w głowie ułożyłam.. Ale rozłożyło mnie doszczętnie.
Siedzę przy kominku z kanapkami z konfiturą, kawą i jedyne co potrafię to odpisywać na bardzo krótkie i konkretne maile. Nadrobię zatem, bo na posta to dziś mi siły nie starczy…
Może jutro będzie lepiej..
Ale zostawiam na poniedziałek jedną z moich ukochanych piosenek Alicji Majewskiej..
Drugą oczywiście jest „jeszcze się tam żagiel bieli”…

Napisz komentarz...
 1. renata says:

  To siedz, odpoczywaj i zdrowiej, ale niespodzianka, ja tez lubie Alicje……. A kiedys wspomniałas o robieniu teledysku dla Zakopałera, i co z tego wynikło? Ostatnio widziałam Sebastiana u Niedziwieckiego ale nie oglądałam od poczatku i nie wiem czy cos wspominał o Waszej wspołpracy. Pozdrawiam jesiennie u mnie dzis słonecznie.

  Odpowiedz
 2. Magda says:

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. I pisania.
  Pozdrawiam z (wciąż gorącej) Hiszpanii ?

  Odpowiedz
 3. S. says:

  Uwielbiam obie!!! I takie dni leniwe też ?

  Odpowiedz
 4. katarynianka says:

  naprawdę?! uwielbiam obie. jak to dobrze , że nas jest więcej 😉 ostatnio śpiewałam na cały głos w domu,, żagiel….”, a moje bąble uciszały mnie mówiąc, że radia nie słyszą 😀

  Odpowiedz
 5. Sylwia says:

  Ojej! Też ją lubię!!!!!! Ja mam taką retro-duszę…

  Odpowiedz
 6. B. says:

  A jutro od rana Być Kobietą, być Kobietą. .. kapelusze takie duże…?

  Odpowiedz
 7. D M says:

  O matko, jakis tydzien temu kiedy sluchalam mojej ukochanej piosenki Alicji Majewskiej czyli « Patrzylo na to wielu », zastanowilam sie tak mimochodem czy znasz jej piosenki – chyba dlatego ze ta piosenka jest dla mnie bardzo « Julkowo-Rozumkowa ».
  « Odkryjemy milosc » tez uwielbiam, natomiast « Zagla bialego » nie znosze, mam wrecz alergie na ten los kobiety, ktora « wiecznie czeka». No ale to wyjatek, ktory potwierdza regule, bo wiekszosc jej piosenek przepiekna.
  Szybkiego powrotu do dobrej formy 🙂

  Odpowiedz
 8. Klaudia says:

  Dawno tej piosenki nie sluchalam , no i ma dusza wstrzasnely dreszcze a oczy sie zamglily ciekawe dlaczego?

  Odpowiedz

Zostaw komentarz.