„Cyrk Motyli”

Dziś miało nie być posta, bo mam tutaj film do złożenia, sesje do zrobienia..
Ale przed chwilką dostałam wiadomość od mojej siostry. 
„Film „cyrk motyli” 20 min.Genialny. Oglądałam na wychowawczej i opracowanie do tego. Do porannej kawy”…
Jako, że spadła mi nutella na express i roztrzaskała dotykowy wyświetlacz na ekspresie, to czekamy na naprawę i mam zieloną herbatę a nie kawę. I ledwo żyję bez tej ukochanej kawy.
Tak w tym blogowaniu jest pięknie. Siadasz rano. Nie masz planu na posta, bo masz też inną pracę/zajęcie…
A tu taka niespodziewana inspiracja.

Czasami mamy ochotę na film. Na jakiś obraz, odczucia, przemyślenia.. Na kolejną wartość w naszym życiu. Ale czasu zaledwie chwilka. To naprawdę 20 minut. Przepięknie nakręcony.
Zostawiam Wam tutaj wersję z napisami, bo mnie ta bardziej urzekła, ale jeżeli chcecie pokazać dzieciom, to wersja z lektorem jest tutaj.

14 odpowiedzi na “„Cyrk Motyli””

  1. Cześć Julio, nie znamy się, choć Pilchowice nie leżą wcale daleko od Twoich stron. Dziękuje za ten firm. Mam dzisiaj słaby dzień – bolą mnie plecy, najmłodsza córka trochę marudzi, dwie kolejne niebawem wrócą ze szkoły, a obiadu ani widu ani słychu, mąż w delegacji. Dodatkowo nasza firma nie idzie tak, jak byśmy chciały, pomimo sporego wysiłku… Cóż Ten film dodał mi skrzydeł…jak u motyla. Chyba tak musi po prostu być – najpierw trudno, żeby potem bardziej cieszyło. To jest bardzo dobry film. Na pewno pokażę córkom. Tobie życzę dobrego dnia, a na kawę zapraszam do Pilchowic 🙂

  2. Piękny film, aż się dziwię, że go jeszcze nie widziałam 🙂 Choć córka mi mówi, że w szkole oglądali. Obserwuję życie Nicka Vujicica od wielu lat ( bo tak sie nazywa główny bohater) i można z Niego czerpać garściami. Ma piekną żonę i czwórkę ślicznych dzieci 😉 Od lat jest znanym mówcą mówiącym o miłości Bożej i płynącym z niej zbawieniu. I ma tyle energii w sobie ile nie jeden w pełni zdrowia człowiek nie ma lub nie chce wykrzesać….. Piękny film, Dzięki Jula.

  3. Powiedzieć, że ten film jest piękny to za mało. Poruszył chyba każdą ważną kwestię. Przyjaźń, wytrwałość, dążenie do celu, wiara w siebie i innych, wsparcie, miłość, troskę…i mogłabym tak jeszcze kilka wymienić. Przepiękny i bardzo wartościowy. Dziękuję.

  4. Dziękuje Wam za ten film – Tobie i siostrze…. tak dobrze przypomnieć sobie ze droga, która się idzie jest właściwa …. czasem nie mogę dobie przypomnieć czemu zostałam aktorka. Bo jestem zupełnie gdzie indziej , z moimi cudnymi dziećmi, w domu z marzeń, a mija pasja, wrażliwość latami rozwijana chwilowo są odłożone , nie mam ma nie pomysłu …. dziękuje Kochana. pokaże komu się da , bo w świat trzeba słać przesłanie 🦋🦋🦋

  5. cudny film, oglądałam jakiś czas temu, dzięki mądremu wykładowcy, który puścił nam go w ramach zajęć na studiach…
    A teraz obejrzę ponownie, razem z córką, dzięki Tobie :))

  6. Widziałam ten film już kilka razy. I za każdym razem wzrusza mnie tak samo. Piękny i niezwykle prawdziwy. Czasem potrzebny jest ktoś, kto uwierzy w nasze piękno i siłę, gdy my sami w to nie wierzymy. Bo ograniczenia są wyłącznie w naszej głowie. I paradoksalnie to właśnie te ograniczenia najtrudniej przezwyciężyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.