mamissima every day

dziś dzień gdzie będą aż dwa posty..
jeden wieczorem, ten zaplanowany, a drugi ten… choć kolejność odwrotna 🙂
pomyślałam, że poinformuję na blogu, gdyż na instagramie rusza kolejna akcja mamissimy i blogerów prowadzona przez portal „ładne bebe”.
siedem blogów, przez siedem dni, będzie publikowało zdjęcie z wybranym produktem mamissimy.
jak wygląda to w naszym codziennym użytkowaniu.

nazwa akcji mówi sama za siebie. mamissima every day.  tego dnia będzie rabat na ten dany produkt.
rano będzie zdjęcie i informacja na profilu IG mamissimy a wieczorkiem u nas.
jeżeli Ktoś nie posiada konta na instagramie, może wejść poprzez ramkę jaka jest tutaj na blogu w prawej kolumnie i przekieruje Was na nasze zdjęcia. dziś zaczynamy ciuszkami z marki Juddlies. są z bardzo miłego materiału, podwójnego.
lubię, bo mój Benio spędza dużo czasu na brzuszku na ziemi i wiem, że nie jest mu chłodno. posiadamy też pajacyk szary i również mogę pochwalić. ciuszki mamy już ponad miesiąc. pierzemy i nic się nie dzieje. cena myślę, że przystępna jak na jakość.
dziś tylko sygnalizuję akcję, a do końca tygodnia można ją śledzić na instagramie szafy tosi oraz mamissimy.
a tutaj kilka naszych zdjęć z instagrama.

image_4 image_3 image_2 image_1 imageimage image_1 image_2

10 odpowiedzi na “mamissima every day”

 1. Ja konta na IG nie posiadam, ale śledzę Wasze zdjęcia z zapartym tchem. Bez względu na to czy posiadają w sobie produkt sponsorowany, są zawsze naturalne i prawdziwe.
  Trzymaj tak dalej.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Małgorzata

 2. Podchodzę z wielkim szacunkiem do Twoich reklam, bo wiem, że bez nich nie byłoby tego bloga. Nie są wymuszone, a w temacie i ze smakiem.
  Dziękuję też za inspiracje. Niejedna perełka pokazana przez Ciebie gości u nas w domu.

 3. Julka! Jak Ty mi nastrój poprawiasz! Ja tu z moją Lenunią wyrostkuję w szpitalu, a te Twoje zdjęcia odwracają uwagę w stronę słońca 🙂 i jak tak się na chwilkę człowiek oderwie, to odpoczywa w sekundę i uśmiech od razu się rozgaszcza i jest git 😉

 4. Julia, wybacz komentarz trochę poza tematem, ale czy Jesteś pewna co polecanego nosidla, w którym Benio jest na zdjęciu? Tego typu nosidlA to niestety „wisiadla , w których kręgosłup malucha narażony jest na bardzo niekorzystna pozycję. Nosidlo tak, ale dziecko zawsze przodem do dorosłego, nigdy przodem do świata. Cenie produkty polecane przez Ciebie dlatego pozwoliłam sobie na komentarz. Pozdrawiam:)

  1. Martuś , uważam nosidło BB za bardzo dobre. i jak słucham tych Mam co robią akcję przeciwko „wisiadłom'”to mi się tak śmiać już chce..
   jestem za, nie uważam by były w jakikolwiek sposób szkodzące. Tosia się w nim wychodziła, dzieci moich znajomych i wszystkie żyją! zdrowe!
   wiem, że Ty z dobrego serca, ale Twój komentarz jest chyba milionowym na ten temat 🙂
   a ja nie jestem mamą, która karmi sztucznym mlekiem, rodzi cesarką i nosi w „wisiadłach” 🙂

   1. Nic takiego nie sugerowałam-odnośnie Cesarki, karmienia itp. Myślę tylko, ze warto wziąć pod uwagę opinie ortopedow i rehabilitantow polecając innym mamom taki produkt.To, ze wiele dzieci z niego korzysta nie oznacza jeszcze, ze prawidłowo dba o ich kręgosłupy. Ale rozumiem subiektywny wybór poleconych produktów;) Ciesze się
    w każdym razie, że jestem
    „milionowa”;) pozdrawiam

    1. Martuś, ten temat był już tak dużo razy wałkowany i tak wiele mam, jeżeli nie większa część jest za BB, że nie chce mis ię kolejny raz rozwodzić i pisać. co do cesarki i karmienia napisałam by podkreślić, że jeden twierdzi, że poród naturalny jest jedyny najlepszy a inny, że cesarka. i każdy ma swoją rację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.